MOBILNE SPA – masaże i zabiegi kosmetyczne

Masaże i zabiegi kosmetyczne wykonywane są w Enamel apartments bezpośrednio w apartamencie klienta. Firma z którą współpracujemy dysponuje mobilnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą specialistów przez co  usługi są w pełni profesjonalne a ich jakość odpowiada wizycie w stacjonarnym SPA. Oferujemy elastyczne godziny usług od 8:00 do 22:00 oraz  szybkie dotarcie do klienta.

MASAŻE

Masaż to idealny sposób na natychmiastową poprawę samopoczucia, głęboki relaks oraz doraźne zniwelowanie napięcia i uczucia dyskomfortu. Terapeuta indywidualnie dostosuje rodzaj i siłę nacisku, aby zabieg był skuteczny, ale jednocześnie bezpieczny i przyjemny. Pogrupowaliśmy nasze masaże w czterech kategoriach: BASIC, obejmującej masaż klasyczny oraz masaże relaksacyjne, DELUXE – oferującej specjalistyczne zabiegi, oraz MASAŻ DLA PAR i USŁUGI DODATKOWE, gdzie proponujemy masaż stóp, twarzy i głowy.

SPRAWDŹ OFERTĘ

ZABIEGI KOSMETYCZNE

Oferujemy pełen zakres zabiegów kosmetycznych, które poprawią kondycję Twojej skóry, zadbają o jej pielęgnację oraz polepszą Twoje samopoczucie. Oferta zabiegów kosmetycznych obejmuje kompleksową pielęgnacje dłoni, stóp oraz twarzy, zabiegi depilacji oraz usługę makijażu. Proponujemy także zabieg odżywczo-regeneracyjny na włosy oraz modelowanie fryzury. Pracujemy na starannie dobranych kosmetykach, indywidualnie dostosowując je do okoliczności i rodzaju usługi.

SPRAWDŹ OFERTĘ

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza lub o kontakt telefoniczny +48 503 633 903